PŘEČETLI JSME:

Štefan Švec: Jak sundat Zemana

31. 10. 2016

čas čtení 1 minuta


Na konci října jsme se poučili, jak přesvědčit Zemanovy voliče, aby mu to víckrát nehodili.

1) Důležité je obsadit Show Jana Krause. Prostého diváka rozněžní už fakt, že se to ještě vysílá. Kraus, proslulý tím, jak mu nikdy nešlo o vlastní kšefty a nikdy nenadržoval kamarádům, může uvést oblíbené expolitiky, jako je Jan Ruml. Ti vyzvou k odvolání prezidenta parlamentem a k dalším konstruktivním řešením. Marthu Issovou a Jiřího Mádla zase ráda uvidí bába, již v roce 2010 přemluvili, aby volila pravici, čímž zlepšili její sociální jistoty. Třešinkou na dortu bude účast krasobruslaře Vernera, jehož boji proti poklonkování komunistické Číně uvěří každý, kdo ho viděl tančit na narozeninách Kim Čong-ila.

2) Dobrý nápad je zahájit „týdny občanského neklidu“. Vyhlásit by je měli herci, protože hercům lidé věří. Pamatují si, jak za nimi v roce 2001 stáli při demonstracích za televizní krize, když šlo hercům o chleba. Když šlo o chleba lidu při odborářských demonstracích roku 2012, tak se tam herci sice neukázali, ale lid chápe, že zrovna museli natáčet Ordinaci.

I na jinak klidnou a rozumnou demonstraci je pak třeba přinést cedule s nápisy o Pi-tchusovi a hradní pakáži, jakož i exkrement s prezidentovou hlavou, aby zemanovci viděli, že na sprostotu nemají monopol.

Celý článek ZDE

0
Vytisknout
5972

Diskuse

Obsah vydání | 2. 11. 2016