Prosba o pomoc

27. 2. 2018

čas čtení 2 minuty

                                                                            
Pojišťovna bohužel hradí pouze 5 cévek denně a to je opravdu málo pro mé potřeby. Trpím z toho důvodu častými záněty a mnohdy končím i v nemocnici. 
                                                                  

Dobrý den

Jmenuji se Ivan Drlík, bydlím v Liberci

V roce 2000 mi bezohledný řidič způsobil těžký úraz, po kterém jsem zůstal trvale ochrnutý a na invalidním vozíčku. Současně mám problémy s řečí a s tím spojené problémy v běžné komunikaci.

Velice obtížně zvládám hradit neustále rostoucí náklady na potřebné služby, dopravu, rehabilitace a celou řadu dalších souvisejících činností nutných k zajištění života s těžkým tělesným handicapem.

I přes snahu mých nejbližších nejsem schopen sehnat potřebné finanční prostředky.

 

Současně mám problémy s řečí a s tím spojené problémy v běžné komunikaci.

Protože mám poškozenou míchu, musím denně řešit komplikované vyměšování moče a stolice. Nejsem schopen se vyprázdnit jinak než pomocí cévek. Pojišťovna bohužel hradí pouze 5 cévek denně a to je opravdu málo pro mé potřeby. Nedokážu moč v těle zadržet příliš dlouho, pokud ano, vrací se mi zpět do ledvin a působí mi další zdravotní potíže. Nedostatek cévek jsem řešil jejich vyvářením, ale bohužel je to nedostatečné a trpím z toho důvodu častými záněty a mnohdy končím i v nemocnici. Cévky si bohužel nemohu zakoupit sám, protože stojí  50 Kč jedna a mé finanční prostředky již nedostačují na další důležité věci a služby spojené s mým postižením.

Veškeré podstatné informace vč. fotek a příslušných dokumentů naleznete na mých webových stránkách

http://ja-a-ma-smula.webnode.cz/


Číslo účtu:  2628871193/0800    (Česká spořitelna)


V případě potřeb darovací smlouvy nebo potvrzení o převzetí daru je možno si její vzor stáhnout z webových stránek nebo mne kontaktovat a dohodneme podrobnosti o jejím obsahu a zpracování.

Motto dne: POMÁHAT JE LIDSKÉ

http://ja-a-ma-smula.webnode.cz/pomahat-je-lidske/Předem vám velmi děkuji za jakýkoliv kontakt se mnou a případnou pomoc.

Hodně zdraví a štěstí

Ivan Drlík, Burianova 1070 / 8b, Liberec 6, 460 06

info.drlik@seznam.cz

V závěru se Vám omlouvám za zaslání tohoto nevyžádaného emailu. Věřím, že chápete, že nejde o žádnou nabídku služeb

Děkuji.

S pozdravem pěkného dne přeje

Drlík Ivan    
 

0
Vytisknout
10899

Diskuse

Obsah vydání | 1. 3. 2018