Londýn světu: Vy, lidé, kteří jste se tu nenarodili, jste tu vítáni

23. 3. 2017

čas čtení 1 minuta

Milý světe,

zažili jsme teď v Londýně docela pozoruhodný týden. Ale právě teď bychom chtěli objasnit jednu důležitou věc: lidé, kteří se v tomto městě nenarodili, jsou tu vítáni. Nejenom Evropané, ale všichni - bez ohledu na národnost, rasu, víru, barvu kůže či velikost bot.

Zeptejte se většiny Londýňanů, co milujeme na tomto městě, a řekneme jedinou věc - jeho rozrůzněnost.

V tomto městě není místo pro nikoho, kdo by chtěl někoho jiného učinit zde nevítaným. Pokud máte problém s lidmi, kteří vypadají nebo znějí jinak než vy, tak to nejste skutečný Londýňan.

Naše město se nezměnilo. Zůstává místem, které miluje lidské bytosti všech národností a etnického původu. Takže, vy lidé z Evropy i lidé ze světa, děkujeme vám, že jste učinili naše město svým domovem. Ne, řekněme to jinak: Děkujeme, že jste učinili SVÉ město svým domovem.

Váš časopis, jako vždycky

Time Out

(Časopis Time Out přináší informace o aktuálních kulturních akcích v dnešním Londýně)

0
Vytisknout
3548

Diskuse

Obsah vydání | 24. 3. 2017