5. 11. 2004
RSS backend
PDA verze
Čtěte Britské listy speciálně upravené pro vaše mobilní telefony a PDA
Reklama
Reklama
Celé vydání
Archiv vydání
Původní archiv

Autoři

Vzkaz redakci

OSBL
Tiráž

Britské listy

http://www.blisty.cz/
ISSN 1213-1792

Šéfredaktor:

Jan Čulík

Redaktor:

Karel Dolejší

Správa:

Michal Panoch, Jan Panoch

Grafický návrh:

Štěpán Kotrba

ISSN 1213-1792
deník o všem, o čem se v České republice příliš nemluví
5. 11. 2004

Mé první úvahy nad volbami

píše Michael Moore:

Cpl. Roberto Abad, Sgt. Michael D. Acklin II, Spc. Genaro Acosta, Pfc. Steven Acosta, Capt. James F. Adamouski, Pvt. Algernon Adams, Sgt. Brandon E. Adams, Spc. Clarence Adams III, 1st Lt. Michael R. Adams, Pfc. Michael S. Adams, Lt. Thomas Mullen Adams, Spc. Jamaal R. Addison, Lance Cpl. Patrick R. Adle, Capt. Tristan N. Aitken, Spc. Segun Frederick Akintade, Lance Cpl. Nickalous N. Aldrich, Spc. Ronald D. Allen Jr., Sgt. Glenn R. Allison, Lance Cpl. Michael J. Allred, Capt. Eric L. Allton, Cpl. Nicanor Alvarez, Cpl. Daniel R. Amaya, Pfc. John D. Amos II, Lance Cpl. Brian E. Anderson, Airman 1st Class Carl L. Anderson Jr., Petty Officer 2nd Class Michael C. Anderson, Spc. Michael Andrade, Pfc, Spc. Yoe M. Aneiros, Lance Cpl. Levi T. Angell, Army Spc. Edward J. Anguiano, Chief Warrant Officer Andrew Todd Arnold, Lance Cpl. Alexander S. Arredondo, Spc. Richard Arriaga, Staff Sgt. Jimmy J. Arroyave, Spc. Robert R. Arsiaga, Sgt. Evan Asa Ashcraft, Pfc. Shawn M. Atkins, Maj. Jay Aubin, Capt. Matthew J. August, Lance Cpl. Aaron C. Austin, Spc. Tyanna S. Avery-Fedder, Lance Cpl. Andrew Julian Aviles, Pfc. Eric A. Ayon, Sgt. 1st Class Henry A. Bacon, Sgt. Andrew Joseph Baddick, Staff Sgt. Daniel A. Bader, Staff Sgt. Nathan J. Bailey, Spc. Ronald W. Baker, Spc. Ryan T. Baker, Sgt. Sherwood R. Baker. Pfc. Chad E. Bales, 1st Lt. Kenneth Michael Ballard, Maj. Spc. Solomon C. Bangayan, Lt. Col. Dominic R. Baragona, Pfc. Mark A. Barbret, Pfc. Collier E. Barcus, Sgt. Michael C. Barkey, Spc. Jonathan P. Barnes, Command Sgt. Maj. Edward C. Barnhill, Lance Cpl. Aric J. Barr, Sgt. Michael Paul Barrera, Maj. Carlos Barro Ollero, Sgt. Douglas E. Bascom, Spc. Todd M. Bates, Sgt. 1st Class Michael Battles Sr., Gunnery Sgt. Ronald E. Baum, Spc. Alan N. Bean Jr., Spc. Bradley S. Beard, Spc. Beau R. Beaulieu, Capt. Ryan Beaupre, Spc. James L. Beckstrand, Sgt. Gregory A. Belanger, Cpl. Christopher Belchik, Sgt. Aubrey D. Bell, Pfc. Wilfred D. Bellard, Staff Sgt. Joseph P. Bellavia, Sgt. 1st Class William M. Bennett, Spc. Robert T. Benson, 1st Lt. David R. Bernstein, Spc. Joel L. Bertoldie, Staff Sgt. Stephen A. Bertolino Sr., Staff Sgt. Marvin Best, Cpl. Mark A. Bibby, Sgt. Benjamin W. Biskie, Sgt. Michael E. Bitz, Sgt. Jarrod W. Black, Chief Warrant Officer Michael T. Blaise, Capt. Ernesto M. Blanco, Command Sgt. Maj. James D. Blankenbecler, Spc. Joseph M. Blickenstaff, Spc. Nicholas H. Blodgett, Sgt. Trevor A. Blumberg, Lance Cpl. Jeremy L. Bohlman, Gunnery Sgt. Jeffrey E. Bohr Jr., Lance Cpl. Todd J. Bolding, Sgt. Dennis J. Boles, Sgt. 1st Class Craig A. Boling, Petty Officer 3rd Class Doyle W. Bollinger Jr, Sgt. 1st Class Kelly Bolor, Staff Sgt. Stevon A. Booker. Chief Warrant Officer Clarence E. Boone, Capt. John J. Boria, Pfc. Rachel K. Bosveld, Spc. Mathew G. Boule, Staff Sgt. Elvis Bourdon, Pvt. 1st Class Samuel R. Bowen, Staff Sgt. Hesley Box Jr., Pvt. Noah L. Boye, Lance Cpl. Aaron Boyles, Spc. Edward W. Brabazon, Cpl. Travis J. Bradach-Nall, Staff Sgt. Kenneth R. Bradley, Staff Sgt. Stacey C. Brandon, Spc. Artimus D. Brassfield, Pfc. Joel K. Brattain, Pfc. Jeffrey F. Braun, Chief Warrant Officer William I. Brennan, Staff Sgt. Steven H. Bridges, Spc. Kyle A. Brinlee, Staff Sgt. Cory W. Brooks, Sgt. Thomas F. Broomhead, Sgt. Andrew W. Brown, Tech. Sgt. Bruce E. Brown, Lance Cpl. Dominic C. Brown, Cpl. Henry L. Brown, Pfc. John E. Brown, Spc. Larry K. Brown, Spc. Lunsford B. Brown II, 1st Lt. Tyler H. Brown, Spc. Philip D. Brown, Pfc. Timmy R. Brown Jr., 1st Lt. Tyler H. Brown, Cpl. Andrew D. Brownfield, Petty Officer 3rd Class Nathan B. Bruckenthal, Lance Cpl. Cedric E. Bruns, 2nd Lt. Todd J. Bryant, Sgt. Ernest G. Bucklew, Spc. Roy Russell Buckley, Pfc. Paul J. Bueche, Lt. Col. Charles H. Buehring, Lance Cpl. Brian Rory Buesing, Sgt. George Edward Buggs, Spc. Joshua I. Bunch, Staff Sgt. Christopher Bunda, Staff Sgt. Michael L. Burbank, Staff Sgt. Richard A. Burdick, Spc. Alan J. Burgess, Lance Cpl. Jeffrey C. Burgess, Pfc. Tamario D. Burkett, Sgt. Travis L. Burkhardt. Pfc. David P. Burridge, Pfc. Jesse R. Buryj, Pfc. Charles E. Bush Jr., Pvt. Matthew D. Bush, Pfc. Damian S. Bushart, Sgt. Jacob L. Butler, Capt. Joshua T. Byers, Cpl. Juan C. Cabralbanuelos, Pfc. Cody S. Calavan, Sgt. Juan Calderon Jr, Sgt. Charles T. Caldwell, Spc. Nathaniel A. Caldwell, Staff Sgt. Joseph Camara, Spc. Michael C. Campbell, Sgt. Ryan M. Campbell, Spc. Marvin A. Camposiles, Spc. Isaac Campoy, Spc. Ervin Caradine Jr., Spc. Adolfo C. Carballo, Pfc. Michael M. Carey, Cpl. Richard P. Carl, Pfc. Ryan G. Carlock, Pfc. Benjamin R. Carman, Staff Sgt. Edward W. Carmen, Spc. Jocelyn L. Carrasquillo, Sgt. Frank T. Carvill, Capt. Christopher S. Cash, Spc. Ahmed A. Cason, Pfc. Jose Casanova, Lance Cpl. James A. Casper, Capt. Paul J. Cassidy, Staff Sgt. Roland L. Castro, Sgt. Sean K. Cataudella, Lance Cpl. Steven C. T. Cates, Pfc. Thomas D. Caughman, Staff Sgt. James W. Cawley, Spc. Jessica L. Cawvey, Petty Officer 3rd Class David A. Cedergren, Lance Cpl. Manuel A. Ceniceros, Cpl. Kemaphoom A. Chanawongse, Spc. James A. Chance III, Staff Sgt. William D. Chaney, Chief Warrant Officer Robert William Channell Jr., Spc. Jason K. Chappell, Pfc. Jonathan M. Cheatham, Sgt. Yohjyh L. Chen, Lance Cpl. Marcus M. Cherry, 2nd Lt. Therrel S. Childers, Spc. Andrew F. Chris.

Staff Sgt. Thomas W. Christensen, Spc. Brett T. Christian, Spc. Arron R. Clark, Staff Sgt. Michael J. Clark, Lance Cpl. Donald J. Cline Jr., Pfc. Christopher R. Cobb, Lance Cpl. Kyle W. Codner, 1st Sgt. Christopher D. Coffin, Pvt. Bradli N. Coleman, Cpl. Gary B. Coleman, 2nd Lt. Benjamin J. Colgan, Sgt. Russell L. Collier, Sgt. 1st Class Gary L. Collins, Lance Cpl. Jonathan W. Collins, Chief Warrant Officer Lawrence S. Colton, Spc. Zeferino E. Colunga, Sgt. Robert E. Colvill, Sgt. Kenneth Conde Jr., Sgt. Timothy M. Conneway, Spc. Steven D. Conover, Capt. Aaron J. Contreras, Lance Cpl. Pedro Contreras, Sgt. Jason Cook, Command Sgt. Major Eric F. Cooke, Sgt. Dennis A. Corral, Chief Warrant Officer Alexander S. Coulter, 2nd Lt. Leonard M. Cowherd, Spc. Gregory A. Cox, Pfc. Ryan R. Cox, Lance Corporal Timothy R. Creager, Sgt. Michael T. Crockett, Staff Sgt. Ricky L. Crockett, Sgt. Brud J. Cronkrite, Lance Cpl. Kyle D. Crowley, Pvt. Rey D. Cuervo, Pfc. Kevin A. Cuming, Spc. Daniel Francis J. Cunningham, Staff Sgt. Darren J. Cunningham, Spc. Carl F. Curran, Cpl. Michael Edward Curtin, Staff Sgt. Christopher E. Cutchall, Pfc. Brian K. Cutter, Pfc. Anthony D. D'Agostino, Spc. Edgar P. Daclan Jr., Capt. Nathan S. Dalley, Lance Cpl. Andrew S. Dang, Spc. Danny B. Daniels II, Pvt. 1st Class Torey J. Dantzler, Pfc. Norman Darling, Capt. Eric B. Das.

Spc. Shawn M. Davies, Pvt. Brandon L. Davis, Staff Sgt. Craig Davis, Staff Sgt. Donald N. Davis, Spc. Raphael S. Davis, Staff Sgt. Wilbert Davis, Staff Sgt. Jeffrey F. Dayton, Pvt. Jason L. Deibler, Spc. Lauro G. DeLeon Jr., Sgt. Felix M. Delgreco, Sgt. Jacob H. Demand, Staff Sgt. Mike A. Dennie, Spc. Darryl T. Dent, Pfc. Ervin Dervishi, Spc. Daniel A. Desens, Pfc. Michael R. Deuel, Pvt. Michael J. Deutsch, Petty Officer 3rd Class Christopher M. Dickerson, Cpl. Nicholas J. Dieruf, Spc. Jeremiah J. DiGiovanni, Spc. Jeremy M. Dimaranan, Spc. Michael A. Diraimondo, Spc. Anthony J. Dixon, Spc. Ryan E. Doltz, Sgt. Michael E. Dooley, Chief Warrant Officer Patrick D. Dorff, Petty Officer 2nd Class Trace W. Dossett, Lance Cpl. Scott E. Dougherty, 1st Sgt. Robert J. Dowdy, Pfc. Stephen P. Downing II, Spc. Chad H. Drake, Pvt. Jeremy L. Drexler, Cpl. Jason L. Dunham, Staff Sgt. Joe L. Dunigan Jr., Spc. Robert L. DuSang, Spc. William D. Dusenbery, 2nd Lt. Seth J. Dvorin, Petty Officer 2nd Class Jason B. Dwelley, Pfc. Sheldon R. Hawk Eagle, Staff Sgt. Richard S. Eaton Jr., Cpl. Christopher S. Ebert, Sgt. William C. Eckhart, Spc. Marshall L. Edgerton, Pfc. Shawn C. Edwards, Spc. Andrew C. Ehrlich, Sgt. Aaron C. Elandt, Spc. William R. Emanuel IV, Lance Cpl. Mark E. Engel, Spc. Peter G. Enos, Senior Airman Pedro I. Espaillat Jr.

Pfc. Analaura Esparza Gutierrez, Sgt. Adam W. Estep, Pvt. Ruben Estrella-Soto, Pfc. David Evans, Cpl. Mark A. Evnin, Pfc. Jeremy Ricardo Ewing, Sgt. Justin L. Eyerly, Pvt. Jonathan I. Falaniko, Sgt. James D. Faulkner, Pfc. Raymond J. Faulstich Jr., Capt. Brian R. Faunce, Capt. Arthur L. Felder, 2nd Lt. Paul M. Felsberg, Spc. Rian C. Ferguson, Master Sgt. Richard L. Ferguson, Master Sgt. George A. Fernandez, Staff Sgt. Clint D. Ferrin, Spc. Jon P. Fettig, Cpl. Tyler R. Fey, Sgt. Jeremy J. Fischer, Sgt. Paul F. Fisher, Lance Cpl. Dustin R. Fitzgerald, Pfc. Jacob S. Fletcher, Spc. Thomas A. Foley III, Sgt. Timothy Folmar, Gunnery Sgt. Elia P. Fontecchio, Spc. Jason C. Ford, Capt. Travis A. Ford, Chief Warrant Officer Wesley C. Fortenberry, Sgt. 1st Class Bradley C. Fox, Spc. Craig S. Frank, Lance Cpl. Phillip E. Frank, Staff Sgt. Bobby C. Franklin, Pvt. Robert L. Frantz, Pvt. Benjamin L. Freeman, Sgt. David T. Friedrich, Spc. Luke P. Frist, Spc. Adam D. Froehlich, Pvt. Kurt R. Frosheiser, Pfc. Nichole M. Frye, Sgt. 1st Class Dan H. Gabrielson, Lance Cpl. Jonathan E. Gadsden, Capt. Richard J. Gannon II, Spc. Tomas Garces, Lance Cpl. Derek L. Gardner, Cpl. Jose A. Garibay, Spc. Joseph M. Garmback Jr., Sgt. Landis W. Garrison, Sgt. Justin W. Garvey, Spc. Israel Garza.

1st Sgt. Joe J. Garza, Pfc. Juan Guadalupe Garza Jr, Spc. Christopher D. Gelineau, Lance Cpl. Cory Ryan Guerin, Cpl. Christopher A. Gibson, Pvt. Jonathan L. Gifford, Pvt. Kyle C. Gilbert, Command Sgt. Maj. Cornell W. Gilmore, Petty Officer 3rd Class Ronald A. Ginther, Pfc. Jesse A. Givens, Spc. Michael T. Gleason, Cpl. Todd J. Godwin, 2nd Lt. James Michael Goins, Spc. Christopher A. Golby, Spc. David J. Goldberg, Lance Cpl. Shane L. Goldman, Cpl. Armando Ariel Gonzalez, Lance Cpl. Benjamin R. Gonzalez, Cpl. Jesus A. Gonzalez, Cpl. Jorge Gonzalez, Lance Cpl. Victor A. Gonzalez, Cpl. Bernard G. Gooden, Pfc. Gregory R. Goodrich, Sgt. 1st Class Richard S. Gottfried, Spc. Richard A. Goward, 2nd Lt. Jeffrey C. Graham, Sgt. Jamie A. Gray, Petty Officer 2nd Class Michael J. Gray, Sgt. Tommy L. Gray, Lance Cpl. Torrey L. Gray, Cpl. Jeffrey G. Green, Lt. Col. David S. Greene, Pfc. Devin J. Grella, Spc. Kyle A. Griffin, Staff Sgt. Patrick Lee Griffin Jr., Cpl. Sean R. Grilley, Pvt. Joseph R. Guerrera, Chief Warrant Officer Hans N. Gukeisen, Pfc. Christian D. Gurtner, Lance Cpl. Jose Gutierrez, Pfc. Richard W. Hafer, Staff Sgt. Guy S. Hagy Jr., Spc. Charles G. Haight, Lance Cpl. Michael J. Halal, Pfc. Deryk L. Hallal, Pvt. Jesse M. Halling, Pfc. Andrew Halverson, Chief Warrant Officer Erik A. Halvorsen, Capt. Kimberly N. Hampton, Sgt. Michael S. Hancock.

Pfc. Fernando B. Hannon, Sgt. Warren S. Hansen, Sgt. James W. Harlan, Sgt. Atanacio Haro Marin, Staff Sgt. William M. Harrell, Sgt. Foster L. Harrington, Pfc. Adam J. Harris, Sgt. Kenneth W. Harris Jr., Pfc. Torry D. Harris, Pfc. Leroy Harris-Kelly, Pfc. John D. Hart, Sgt. Nathaniel Hart, Sgt. 1st Class David A. Hartman, Sgt. Jonathan N. Hartman, Staff Sgt. Stephen C. Hattamer, Staff Sgt. Omer T. Hawkins II, Sgt. Timothy L. Hayslett, Chief Warrant Officer Brian D. Hazelgrove, Sgt. David M. Heath, Spc. Justin W. Hebert, Pfc. Damian L. Heidelberg, Pfc. Raheen Tyson Heighter, Spc. Jeremy M. Heines, Staff Sgt. Brian R. Hellerman, Staff Sgt. Terry W. Hemingway, Cpl. Matthew C. Henderson, 1st Lt. Robert L. Henderson II, Staff Sgt. Kenneth W. Hendrickson, Sgt. Jack T. Hennessy, Spc. Joshua J. Henry, Pfc. Clayton W. Henson, Spc. Armando Hernandez, Spc. Joseph F. Herndon II, Pfc. Edward J. Herrgott, Spc. Jacob B. Herring, Sgt. 1st Class Gregory B. Hicks, Spc. Christopher K. Hill, Spc. Stephen D. Hiller, Sgt. Keicia M. Hines, Pfc. Melissa J. Hobart, Sgt. Nicholas M. Hodson, Sgt. 1st Class James T. Hoffman, Spc. Christopher J. Holland, Staff Sgt. Aaron N. Holleyman, Staff Sgt. Lincoln D. Hollinsaid, Spc. James J. Holmes, Spc. Jeremiah J. Holmes, Cpl. Terry Holmes, Airman 1st Class Antoine J. Holt, Pfc. Sean Horn, Master Sgt. Kelly L. Hornbeck.

Staff Sgt. Jeremy R. Horton, Capt. Andrew R. Houghton, Lance Cpl Gregory C. Howman, Pfc. Bert E. Hoyer, Spc. Corey A. Hubbell, Pfc. Christopher E. Hudson, 1st Lt. Doyle M. Hufstedler, Staff Sgt. Jamie L. Huggins, Spc. Eric R. Hull, Cpl Barton R. Humlhanz, Lance Cpl. Justin T. Hunt, Spc. Simeon Hunte, 1st Lt. Joshua C. Hurley, Lance Cpl. James B. Huston Jr., Lance Cpl. Seth Huston, Pvt. Nolen R. Hutchings, Pfc. Ray J. Hutchinson, Pfc. Gregory P. Huxley Jr., Spc. Benjamin W. Isenberg, Spc. Craig S. Ivory, Pfc. Leslie D. Jackson, Spc. Morgen N. Jacobs, Chief Warrant Officer Scott Jamar, Cpl. Evan T. James, 2nd Lt. Luke S. James, Spc. William A. Jeffries, Petty Officer 2nd Class Robert B. Jenkins, Sgt. Troy David Jenkins, Spc. Darius T. Jennings, Pfc. Ryan M. Jerabek, Sgt. Linda C. Jimenez, 1st Lt. Oscar Jimenez, Capt. Christopher B. Johnson, Spc. David W. Johnson, Pfc. Howard Johnson II, Spc. John P. Johnson, Pfc. Markus J. Johnson, Spc. Maurice J. Johnson, Hospital Corpsman 3rd Class Michael Vann Johnson Jr., Spc. Nathaniel H. Johnson, Staff Sgt. Paul J. Johnson, Chief Warrant Officer, Pfc. Rayshawn S. Johnson, Pvt. Devon D. Jones, Capt. Gussie M. Jones, Staff Sgt. Raymond E. Jones Jr., Spc. Rodney A. Jones, Lt. Kylan A. Jones- Huffman, Sgt. Curt E. Jordan Jr., Sgt. Jason D. Jordan.

Staff Sgt. Phillip A. Jordan, Cpl. Forest J. Jostes, Spc. Spencer T. Karol, Spc. Michael G. Karr Jr., Spc. Mark J. Kasecky, 1st Lt. Jeffrey J. Kaylor, Spc. Chad L. Keith, Lance Cpl. Quinn A. Keith, Lance Cpl. Bryan P. Kelly, Cpl. Brian Kennedy, Chief Warrant Officer Kyran E. Kennedy, Staff Sgt. Morgan D. Kennon, 1st Lt. Christopher J. Kenny, Spc. Jonathan R. Kephart, Cpl. Dallas L. Kerns, Chief Warrant Officer Erik C. Kesterson, Capt. Humayun S. M. Khan, Spc. James M. Kiehl, Pt. Jeungjin Na Kim, Staff Sgt. Kevin C. Kimmerly. Spc. Levi B. Kinchen, Staff Sgt. Lester O. Kinney II, Pfc. David M. Kirchhoff, Staff Sgt. Charles A. Kiser, Lance Cpl. Nicholas Brian Kleiboeker, Spc. John K. Klinesmith Jr., Sgt. Floyd G. Knighten Jr., Petty Officer 3rd Class Eric L. Knott, Spc. Joshua L. Knowles, Staff Sgt. Lance J. Koenig, Cpl. Kevin T. Kolm, Pfc. Martin W. Kondor, Chief Warrant Patrick W. Kordsmeier, Capt. Edward J. Korn, Sgt. Bradley S. Korthaus, Cpl. Jakub Henryk Kowalik, Sgt. Elmer C. Krause, Pvt. Dustin L. Kreider, Pfc. Bradley G. Kritzer, Capt. John F. Kurth, Sgt. 1st Class William W. Labadie Jr., Sgt. Joshua S. Ladd, Sgt. Michael V. Lalush, Lance Cpl. Alan Dinh Lam, Spc. Charles R. Lamb, Spc. James I. Lambert III, Pfc. James P. Lambert, Sgt. Jonathan W. Lambert, Capt. Andrew David Lamont, Staff Sgt. Sean G. Landrus, Gunnery Sgt. Shawn A. Lane.

Pfc. Moises A. Langhorst, Spc. Tracy L. Laramore, Spc. Scott Q. Larson Jr., Chief Warrant Officer Matthew C. Laskowski, Staff Sgt. William T. Latham, Pfc. Karina S. Lau, Cpl. Jeffrey D. Lawrence, Staff Sgt. Mark A. Lawton, Lance Cpl. Travis J. Layfield, Staff Sgt. Rene Ledesma, 2nd Lt. Ryan Leduc, Cpl. Bum R. Lee, Pfc. Ken W. Leisten, Staff Sgt. Jerome Lemon, Spc. Cedric L. Lennon, Pfc. Farad K. Letufuga, Spc. Justin W. Linden, Spc. Roger G. Ling, Spc. Joseph L. Lister, Staff Sgt. Nino D. Livaudais, Sgt. Dale T. Lloyd, Sgt. Daniel J. Londono, Spc. Ryan P. Long, Spc. Zachariah W. Long, Pfc. Duane E. Longstreth, Sgt. Edgar E. Lopez, Lance Cpl. Juan Lopez, Sgt. Richard M. Lord, Staff Sgt. David L. Loyd, Capt. Robert L. Lucero, Pfc. Jason C. Ludiam, Lance Cpl. Jacob R. Lugo, Pfc. Jason N. Lynch, Pfc. Christopher D. Mabry, Lance Cpl. Gregory E. MacDonald, Lance Cpl. Cesar F. Machado-Olmos, Pfc. Vorn J. Mack, Lance Cpl. Joseph B. Maglione, Spc. William J. Maher III, Staff Sgt. Toby W. Mallet, Chief Warrant Officer Ian D. Manuel, Pfc. Pablo Manzano, Pfc. Lyndon A. Marcus Jr., Staff Sgt. Paul C. Mardis Jr., Cpl. Douglas Jose Marencoreyes, Master Sgt. Jude C. Mariano, Spc. James E. Marshall, Sgt. 1st Class John W. Marshall, Pfc. Ryan A. Martin, Staff Sgt. Stephen G. Martin.

Sgt. Francisco Martinez, Pfc. Francisco A. Martinez Flores, Pfc. Jesse J. Martinez, Spc. Michael A. Martinez, Pfc. Oscar A. Martinez, Spc. Jacob D. Martir, Sgt. Arthur S. Mastrapa, Chief Warrant Officer Johnny Villareal Mata, Lance Cpl. Ramon Mateo, Spc. Clint Richard Matthews, Lance Cpl. Ramon Mateo, Cpl. Matthew E. Matula, Staff Sgt. Donald C. May Jr, Pfc. Joseph P. Mayek, Spc. Patrick R. McCaffrey Sr., Lance Cpl. Joseph C. MacCarthy, Pfc. Ryan M. McCauley, Cpl. Brad P. McCormick, 1st Lt. Erik. S. McCrae, Spc. Donald R. McCune, Spc. Dustin K. McGaugh, Pfc. Holly J. McGeogh, Sgt. Brian D. McGinnis, Spc. Michael A. McGlothin. Petty Officer 2nd Class Scott R. McHugh, Hospitalman Joshua McIntosh, Spc. David M. McKeever, Spc. Eric S. McKinley, Pvt. Robert L. McKinley, Staff Sgt. Don S. McMahan, Sgt. Heath A. McMillin, 1st Lt. Brian M. McPhillips, Cpl. Jesus Martin Antonio Medellin, Spc. Irving Medina, Spc. Kenneth A. Melton, Cpl. Jaygee Meluat, Petty Officer 3rd Class Fernando A. Mendezaceves, Gunnery Sgt. Joseph Menusa, Staff Sgt. Eddie E. Menyweather, Spc. Gil Mercado, Spc. Michael M. Merila, Spc. Christopher A. Merville, Sgt. Daniel K. Methvin, Pfc. Jason M. Meyer, Sgt. Eliu A. Miersandoval, Spc. Michael G. Mihalakis, Pfc. Matthew G. Milczark, Cpl. Jason David Mileo, Pfc. Anthony S. Miller, Pfc. Bruce Miller Jr., Staff Sgt. Frederick L. Miller Jr.

Sgt. 1st Class Marvin L. Miller, Sgt. Joseph Minucci II, Sgt. First Class Troy L. Miranda, Spc. George A. Mitchell, Sgt. Keman L. Mitchell, Sgt. Michael W. Mitchell, Spc. Sean R. Mitchell, Pfc. Jesse D. Mizener, Staff Sgt. Jorge A. Molinabautista, Pfc. Anthony W. Monroe, 1st Lt. Adam G. Mooney, Lance Cpl. Jason William Moore, Pfc. Stuart W. Moore, Sgt. Travis A. Moothart, Spc. Jose L. Mora, Sgt. Melvin Y. Mora, Pfc. Michael A. Mora, Master Sgt. Kevin N. Morehead, Capt. Brent L. Morel, Petty Officer 3rd Class David J. Moreno, Sgt. Gerardo Moreno, Spc. Jaime Moreno, Pfc. Luis A. Moreno, Spc. Dennis B. Morgan, Staff Sgt. Richard L. Morgan Jr., Pfc. Geoffery S. Morris, Pfc. Ricky A. Morris Jr., Lance Cpl. Nicholas B. Morrison, Sgt. Shawna M. Morrison, Sgt. Keelan L. Moss, Spc. Clifford L. Moxley Jr., Sgt. Cory R. Mracek, Sgt. Rodney A. Murray, Sgt. Krisna Nachampassak, Spc. Paul T. Nakamura, Spc. Nathan W. Nakis, Pvt. Kenneth A. Nalley, Chief Warrant Officer Christopher G. Nason, Maj. Kevin G. Nave, Spc. Rafael L. Navea, Spc. Charles L. Neeley, Staff Sgt. Paul M. Neff II, Pfc. Gavin L. Neighbor, Spc. Joshua M. Neusche, Cpl. Dominique J. Nicolas, Lance Cpl. Joseph L. Nice, Spc. Isaac Michael Nieves, Lance Cpl. Patrick R. Nixon, Spc. Allen Nolan, Spc. Marcos O. Nolasco.

Sgt. William J. Normandy, Spc. Joseph C. Norquist, 1st Lt. Leif E. Nott, Staff Sgt. Todd E. Nunes, Spc. David T. Nutt, Cpl. Mick R. Nygardbekowsky, Spc. Donald S. Oak Jr., Pfc. Branden F. Oberleitner, Lance Cpl. Patrick T. O'Day, Spc. Charles E. Odums II, Spc. Ramon C. Ojeda, Cpl. Terry Holmes Ordonez, Cpl. Brian Oliveira, Spc. Justin B. Onwordi, Spc. Richard P. Orengo, Lt. Col. Kim S. Orlando, Lance Cpl. Eric J. Orlowski, 1st Lt. Osbaldo Orozco, Pfc. Cody J. Orr, Staff Sgt. Billy J. Orton, Sgt. Pamela G. Osbourne, Lance Cpl. Deshon E. Otey, Pfc. Kevin C. Ott, Sgt. Michael G. Owen, Lance Cpl. David Edward Owens Jr, Sgt. Fernando Padilla- Ramirez, Pvt. Shawn D. Pahnke, Spc. Gabriel T. Palacios, Capt. Eric T. Paliwoda, 1st Lt. Joshua M. Palmer, Staff Sgt. Dale A. Panchot, Pfc. Daniel R. Parker, Pfc. James D. Parker, Pfc. Kristen Parker, Cpl. Tommy L. Parker Jr., Sgt. Harvey E. Parkerson III, Sgt. David B. Parson, Staff Sgt. Esau G. Patterson Jr., Master Sgt. William L. Payne, Sgt. Michael F. Pedersen, Staff Sgt. Abraham D. Penamedina, Spc. Brian H. Penisten, Sgt. Ross A. Pennanen, Staff Sgt. Gregory V. Pennington, Pfc. Geoffrey Perez, Staff Sgt. Hector R. Perez, Sgt. Joel Perez, Spc. Jose A. Perez III, Pfc. Luis A. Perez, Lance Cpl. Nicholas Perez.

Spc. Wilfredo Perez Jr., Petty Officer 1st Class Michael J. Pernaselli, Staff Sgt. David S. Perry, Pfc. Charles C. Persing, Staff Sgt. Dustin W. Peters, Spc. Alyssa R. Peterson, Staff Sgt. Brett J. Petriken, Staff Sgt. James L. Pettaway Jr., Staff Sgt. Erickson H. Petty, Pfc. Jerrick M. Petty, Lt. Col. Mark P. Phelan, Pfc. Chance R. Phelps, Sgt. 1st Class Gladimir Philippe, Sgt. Ivory L. Phipps, Capt. Pierre E. Piche, Pfc. Lori Piestewa, Capt. Dennis L. Pintor, Spc. James H. Pirtle, Pfc. Jason T. Poindexter, 2nd Lt. Frederick E. Pokorney Jr., Staff Sgt. Andrew R. Pokorny, Spc. Justin W. Pollard, Spc. Larry E. Polley Jr., Sgt. Darrin K. Potter, Pfc. David L. Potter, Sgt. Christopher S. Potts, Spc. James E. Powell, Lance Cpl. Caleb J. Powers, Cpl. Dean P. Pratt, Pfc. James E. Prevete, Pvt. Kelley S. Prewitt, Sgt. Tyler D. Prewitt, Pfc. James W. Price, 1st Lt. Timothy E. Price, Lance Cpl. Mathew D. Puckett, Sgt. Jaror C. Puello- Coronado, Staff Sgt. Michael B. Quinn, Staff Sgt. Richard P. Ramey, Sgt. Christopher Ramirez, Spc. Eric U. Ramirez, Pfc. William C. Ramirez, Pfc. Christopher Ramos, Spc. Tamarra J. Ramos, Pfc. Brandon Ramsey, Pvt. Carson J. Ramsey, Sgt. Edmond L. Randle, Pfc. Cleston C. Raney, Capt. Gregory A. Ratzlaff, Spc. Rel A. Ravago IV, Spc. Omead H. Razani.

Spc. Brandon M. Read, Pfc. Christopher J. Reed, Pfc. Ryan E. Reed, Sgt. Tatjana Reed, Staff Sgt. Aaron T. Reese, Spc. Jeremy F. Regnier, Sgt. 1st Class Randall S. Rehn, Sgt. Brendon C. Reiss, Staff Sgt. George S. Rentschler, Sgt. Sean C. Reynolds, Lance Cpl. Rafael Reynosa- Suarez, Sgt. Yadir G. Reynoso, Cpl. Demetrius L. Rice, Sgt. Ariel Rico, Spc. Jeremy L. Ridlen, Pfc. Diego Fernando Rincon, Cpl. Steven A. Rintamaki, Sgt. Duane R. Rios, Capt. Russell B. Rippetoe, Pfc. Henry C. Risner, Sgt. 1st Class Jose A. Rivera, Cpl. John T. Rivero, Spc. Frank K. Rivers Jr., Sgt. Thomas D. Robbins, Sgt. Todd J. Robbins, Lance Cpl. Anthony P. Roberts, Lance Cpl. Bob W. Roberts, Spc. Robert D. Roberts, Staff Sgt. Joseph E. Robsky, Sgt. Moses D. Rocha, Pfc. Marlin T. Rockhold, Pfc. Jose Francis Gonzalez Rodriguez, Cpl. Robert M. Rodriguez, Spc. Philip G. Rogers, Sgt. 1st Class Robert E. Rooney, Cpl. Randal Kent Rosacker, Staff Sgt. Victor A. Rosales, Pfc. Richard H. Rosas, Sgt. Scott C. Rose, Sgt. Thomas C. Rosenbaum, Sgt. Randy S. Rosenberg, Spc. Marco D. Ross, Sgt. Lawrence A. Roukey, Capt. Alan Rowe, Spc. Brandon J. Rowe, Sgt. Roger D. Rowe, 2nd Lt. Jonathan D. Rozier, Spc. Isela Rubalcava, Pfc. Aaron J. Rusin, Sgt. John W. Russell.

1st Lt. Timothy Louis Ryan, Chief Warrant Officer Scott A. Saboe, Spc. Rasheed Sahib, Cpl. Rudy Salas, Cpl. William I. Salazar, 1st Lt. Edward M. Saltz, Capt. Benjamin W. Sammis, Spc. Sonny G. Sampler, Spc. Gregory P. Sanders, Pfc. Leroy Sandoval Jr., Spc. Matthew J. Sandri, Staff Sgt. Barry Sanford, 1st Lt. Neil Anthony Santoriello, Spc. Jonathan J. Santos, Pfc. Brandon R. Sapp, Staff Sgt. Cameron B. Sarno, Staff Sgt. Scott D. Sather, Lance Cpl. Jeremiah E. Savage, Capt. Robert C. Scheetz Jr., Spc. Justin B. Schmidt, Spc. Jeremiah W. Schmunk, Pfc. Sean M. Schneider, Cpl. Dustin H. Schrage, Maj. Mathew E. Schram, Lance Cpl. Brian K. Schramm, Spc. Christian C. Schulz, Master Sgt. David A. Scott, Pfc. Kerry D. Scott, Spc. Stephen M. Scott, Spc. Marc S. Seiden, Capt. Christopher Scott Seifert, Pfc. Dustin M. Sekula, Lance Cpl. Matthew K. Serio, Sgt. Juan M. Serrano, Staff Sgt. Wentz Jerome Henry Shanaberger III, Spc. Jeffrey R. Shaver, Maj. Kevin M. Shea, Spc. Casey Sheehan, Sgt. Kevin F. Sheehan, Sgt. Daniel Michael Shepherd, Sgt. Alan D. Sherman, Lt. Col. Anthony L. Sherman, Pfc. Harry N. Shondee Jr., Lance Cpl. Brad S. Shuder, Capt. James A. Shull, Pfc. Kenneth L. Sickels, Lance Cpl. Dustin L. Sides, Cpl. Erik H. Silva, Pvt. Sean A. Silva, Sgt. Leonard D. Simmons.

Pfc. Charles M. Sims, Lance Cpl. John T. Sims Jr., Spc. Uday Singh, Spc. Aaron J. Sissel, Pfc. Christopher A. Sisson, Pfc. Nicholas M. Skinner, Petty Officer 3rd Class David Sisung, 1st Lt. Brian D. Slavenas, Pvt. Brandon Ulysses Sloan, Lance Cpl. Richard P. Slocum, Lance Cpl. Thomas J. Slocum, Pfc. Corey L. Small, Sgt. Keith L. Smette, Capt. Benedict J. Smith, Sgt. Benjamin K. Smith, Pfc. Brandon C. Smith, 2nd Lt. Brian D. Smith, Chief Warrant Officer Bruce A. Smith, Cpl. Darrell L. Smith, 1st Sgt. Edward Smith, Chief Warrant Officer Eric A. Smith, Pfc. Jeremiah D. Smith, Lance Cpl. Matthew R. Smith, Lance Cpl. Michael J. Smith Jr., Spc. Orenthial J. Smith, Sgt. 1st Class Paul R. Smith, Capt. Christopher F. Soelzer, Sgt. Roderic A. Solomon, Cpl. Adrian V. Soltau, Maj. Charles R. Soltes Jr., Sgt. Skipper Soram, Pfc. Armando Soriano, Cpl. Tomas Sotelo Jr., Pfc. Kenneth C. Souslin, Spc. Philip I. Spakosky, Pfc. Jason L. Sparks, Cpl. Michael R. Speer, Staff Sgt. Trevor Spink, Maj. Christopher J. Splinter, Sgt. Marvin R. Sprayberry III, Pvt. Bryan N. Spry, Sgt. Maj. Michael B. Stack, Pfc. Nathan E. Stahl, 1st Lt. Andrew K. Stern, Staff Sgt. Robert A. Stever, Maj. Gregory Stone, 2nd Lt. Matthew R. Stovall, Pfc. William R. Strange, Sgt. Kirk Allen Straseskie, Pfc. Brandon C. Sturdy.

Spc. William R. Sturges Jr., Spc. Paul J. Sturino, Lance Cpl. Jesus A. Suarez Del Solar, Spc. Joseph D. Suell, Spc. John R. Sullivan, Spc. Narson B. Sullivan, Lance Cpl. Vincent M. Sullivan, Staff Sgt. Michael J. Sutter, Pfc. Ernest Harold Sutphin, Chief Warrant Officer Sharon T. Swartworth, Spc. Thomas J. Sweet II, Staff Sgt. Christopher W. Swisher, Maj. Paul R. Syverson III, Sgt. Patrick S. Tainsh, Sgt. DeForest L. Talbert, Sgt. 1st Class Linda Ann Tarango-Griess, Spc. Christopher M. Taylor, Maj. Mark D. Taylor, Capt. John R. Teal, Staff Sgt. Riayan A. Tejeda, Lance Cpl. Jason Andrew Tetrault, Spc. Joseph C. Thibodeaux, Master Sgt. Thomas R. Thigpen Sr., Cpl. Jesse L. Thiry, Sgt. Carl Thomas, Staff Sgt. Kendall Thomas, Spc. Kyle G. Thomas, Sgt. Anthony O. Thompson, Spc. Jarrett B. Thompson, Sgt. Humberto F. Timoteo, Capt. John E. Tipton, Pfc. Joshua K. Titcomb, Spc. Brandon T. Titus, Spc. Brandon S. Tobler, Sgt. Lee D. TodacheeneCpl. John H. Todd III, Sgt. Nicholas A. Tomko, Master Sgt. Timothy Toney, Pfc. George D. Torres, Lance Cpl. Michael S. Torres, 2nd Lt. Richard Torres, Spc. Ramon Reyes Torres, Lance Cpl. Elias Torrez III, Sgt. Michael L. Tosto, Spc. Richard K. Trevithick, Pfc. Andrew L. Tuazon, Staff Sgt. Roger C. Turner Jr., Pvt. Scott M. Tyrrell, 2nd Lt. Andre D. Tyson, Spc. Eugene A. Uhl III, Lance Cpl. Drew M. Uhles.

Rick A. Ulbright, Pfc. Daniel P. Unger, Spc. Robert Oliver Unruh, 1st Sgt. Ernest E. Utt, Sgt. Michael A. Uvanni, Staff Sgt. Gary A. Vaillant, Lance Cpl. Ruben Valdez Jr., Sgt. Melissa Valles, Spc. Allen J. Vandayburg, Spc. Josiah H. Vandertulip, Chief Warrant Officer Brian K. Van Dusen, Lance Cpl. John J. Vangyzen IV, Lance Cpl. Gary F. Van Leuven, Staff Sgt. Mark D. Vasquez, Spc. Frances M. Vega, 1st Lt. Michael W. Vega, Staff Sgt. Paul A. Velazquez, Cpl. David M. Vicente, Sgt. 1st Class Joselito O. Villanueva, Cpl. Scott M. Vincent, Staff Sgt. Kimberly A. Voelz, Staff Sgt. Michael S. Voss, Spc. Thai Vue, Lance Cpl. Michael B. Wafford, Sgt. Christopher A. Wagener, Sgt. Gregory L. Wahl, Staff Sgt. Allan K. Walker, Sgt. Jeffery C. Walker, Sgt. Donald Ralph Walters, Pvt. Jason M. Ward, Pfc. Nachez Washalanta, Lance Cpl. Christopher B. Wasser, Pvt. David L. Waters, Staff Sgt. Kendall Damon Waters-Bey, Maj. William R. Watkins III, Petty Officer 2nd Class Christopher E. Watts, Chief Warrant Officer Aaron A. Weaver, Spc. Michael S. Weger, Staff Sgt. David J. Weisenburg, Spc. Douglas J. Weismantle, Pfc. Michael Russell Creighton Weldon, Lance Cpl. Larry L. Wells, Chief Warrant Officer Stephen M. Wells, Spc. Jeffrey M. Wershow, Spc. Christopher J. Rivera Wesley, Sgt. James G. West, 1st Lt. Alexander E. Wetherbee, Spc. Donald L. Wheeler, Sgt. Mason Douglas Whetstone, Pfc. Marquis A. Whitaker.

Staff Sgt. Aaron Dean White, Lt. Nathan D. White, Sgt. Steven W. White, Lance Cpl. William W. White, Pfc. Joey D. Whitener ,Spc. Chase R. Whitman, Spc. Michael J. Wiesemann, Cpl. Joshua S. Wilfong ,Sgt. Eugene Williams, Lance Cpl. Michael J. Williams, Spc. Michael L. Williams, Sgt. Taft V. Williams ,1st Lt. Charles L. Wilkins III, Sgt. 1st Class Christopher R. Willoughby, Spc. Dana N. Wilson, Command Sgt. Maj. Jerry L. Wilson, Staff Sgt. Joe N. Wilson, Lance Cpl. Lamont N. Wilson, Lance Cpl. Nicholas Wilt, 1st Lt. Ronald Winchester, Spc. Trevor A. Wine, Lance Cpl. William J. Wiscowiche, Spc. Robert A. Wise, Spc. Michelle M. Witmer, Pfc. Owen D. Witt, Spc. James R. Wolf, 2nd Lt. Jeremy L. Wolfe, Sgt. Elijah Tai Wah Wong, Sgt. Brian M. Wood, Capt. George A. Wood, Spc. Michael R. Woodliff, Spc. James C. Wright, Pfc. Jason G. Wright, 2nd Lt. John T. Wroblewski, Lance Cpl. Daniel R. Wyatt, Pfc. Stephen E. Wyatt, Sgt. Michael E. Yashinski, Sgt. Henry Ybarra III, Pfc. Rodricka A. Youmans, Sgt. Ryan C. Young, Lance Cpl. Andrew J. Zabierek, Spc. Nicholas J. Zangara, Spc. Mark Anthony Zapata, Pfc. Nicholaus E. Zimmer, Cpl. Ian T. Zook, Lance Cpl. Robert P. Zurheide Jr.

Nechť odpočívají v pokoji.

A nechť nám jednoho dne odpustí.

-- Michael Moore

                 
Obsah vydání       5. 11. 2004
7. 11. 2004 Irák vyhlásil výjimečný stav
7. 11. 2004 V krajských i v senátních volbách zvítězila ODS
7. 11. 2004 S upřímností leda pojdeš Bohumil  Kartous
7. 11. 2004 Vážený pane Grossi… Boris  Cvek
6. 11. 2004 Adam Curtis - Vymítač duchů
6. 11. 2004 Bush "zaujme nadstranický postoj"
6. 11. 2004 Britové protestují proti útoku na Fallúdžu
5. 11. 2004 Hněv nad usmrcenými britskými vojáky
5. 11. 2004 Michael  Marčák
6. 11. 2004 Američané zvyšují vojenský tlak na město Fallúdža
6. 11. 2004 Příště bude muset Demokratický kandidát také vzývat Pánaboha
5. 11. 2004 Americké volby vyhrál Ježíš... Fabiano  Golgo
5. 11. 2004 Jásir Arafat v komatu
5. 11. 2004 Válka? Nezaměstnanost? Ne, Bush vyhrál, "protože má charakter"
5. 11. 2004 Diakonie: sociální práce a evangelická církev Zdeněk  Bárta
5. 11. 2004 Politika prázdných žvástů Radek  Batelka
5. 11. 2004 O drobném, ale významném posunu slov
5. 11. 2004 Trochu předvolební americké ironie
5. 11. 2004 Tam, kde mysli lidí ovládá strach… Martin  Škabraha
5. 11. 2004 Mé první úvahy nad volbami Michael  Moore
4. 11. 2004 Korupční kapři a výlov policejního rybníka Štěpán  Kotrba
5. 11. 2004 Britský ministr zahraničí: "Útok na Írán je nemyslitelný"
4. 11. 2004 Prezident Bush "využije svého politického kapitálu"
5. 11. 2004 Proti Kerrymu byla vedena "falešná homosexuální kampaň"
5. 11. 2004 Ve sněmovně prošlo zvýšení celoplošnosti - pokrytí signálu ČT ze 70 na 95% Štěpán  Kotrba
5. 11. 2004 Digitalizaci hrozí legislativní zmatek Štěpán  Kotrba
5. 11. 2004 Měli by být chirurgové nuceni zveřejňovat úmrtnost při srdečních operacích?
5. 11. 2004 Sametová revoluce: pohled ze Strakovky Oskar  Krejčí
5. 11. 2004 Slam poetry 2004 Tomáš  Krček
5. 11. 2004 Postmoderní média pro děti jako zdroj alternativní historie Štefan  Švec
5. 11. 2004 Dědictví minulosti Václav  Dušek
4. 11. 2004 Francouzská nemocnice popřela izraelské zprávy, že je Arafat mrtev
4. 11. 2004 Palestinský vůdce Jásir Arafat"je v bezvědomí", mluví se o komatu Josef  Brož
4. 11. 2004 Al Kajdá neexistuje
4. 11. 2004 Jak si stáhnout z internetu film The Power of Nightmares Tomáš  Stýblo
4. 11. 2004 Michael  Marčák
5. 11. 2004 Obnovení pomníku Jana Švermy
5. 11. 2004 Zpravodajství iráckého odboje za dny 20. - 28. října 2004
5. 11. 2004 Propustit Kubajsího !
5. 11. 2004 Předsedkyně CDU Angela Merkelová také nepodpoří žaloby sudetských Němců před mezinárodními soudy Radek  Vogl
5. 11. 2004 SRN: Letos opět rekordní počet bankrotů a v září opět nižší obrat maloobchodu
3. 11. 2004 George Bush: "Naše armáda přinesla Americe čest"
3. 11. 2004 John Kerry: "Amerika potřebuje smíření"
3. 11. 2004 "Blairovi přinese Bushovo vítězství problémy"
21. 10. 2004 Jak neokonzervativci a islamisté vytvořili nový "svět globálního terorismu"
28. 10. 2004 Podivný svět fantazie, lhaní, násilí a strachu, v němž dnes žijeme
1. 11. 2004 Hospodaření OSBL za říjen 2004
29. 12. 2003 Nenechte si ujít: nový knižní výbor z Britských listů
22. 11. 2003 Adresy redakce

Americký dokumentarista Michael Moore RSS 2.0      Historie >
5. 11. 2004 Mé první úvahy nad volbami Michael  Moore
2. 11. 2004 Zelené zóny myšlení: K čemu je dobrý Michael Moore? Michal  Jurza
2. 11. 2004 Už jen jeden den Michael  Moore
6. 10. 2004 Američtí vojáci: "V Iráku je to blbé..."   
15. 9. 2004 Fahrenheit 9/11: Která část vašeho těla je nejošklivější? Tomáš  Tetiva
13. 9. 2004 Pražská premiéra filmu Fahrenheit 9/11 se proměnila ve spor mezi dvěma ideologicky zaťatými tábory Jindřich  Lacina
31. 8. 2004 Michael Moore získal na Republikánském sjezdu další reklamu pro svůj film   
24. 8. 2004 Fahrenheit 9/11: Neobyčejně významný historický počin   
18. 8. 2004 Fahrenheit 9/11 vyvolává kontroverzi v arabském světě   
14. 8. 2004 Moore zveřejnil důkazy pro všechna svá tvrzení ve filmu Fahrenheit 9/11   
13. 8. 2004 Rozumím, proč Fahrenheit 9/11 dostal hlavní cenu v Cannes Jan  Čulík
13. 8. 2004 O Michaelu Moorovi: Souhlasím   
13. 8. 2004 Michael Moore zveřejnil záběry, kde nový šéf CIA konstatuje, že je pro tuto funkci nevhodný   
12. 8. 2004 Iráčtí vzbouřenci nejsou bojovníky za svobodu   
3. 8. 2004 Slavný americký filmař Albert Maysels: „Nepotřebuju Hollywood!“ Petr  Šafařík

Bush versus Kerry: volby 2004 RSS 2.0      Historie >
5. 11. 2004 Americké volby vyhrál Ježíš... Fabiano  Golgo
5. 11. 2004 Válka? Nezaměstnanost? Ne, Bush vyhrál, "protože má charakter"   
5. 11. 2004 Mé první úvahy nad volbami Michael  Moore
3. 11. 2004 Michael Moore: Už jen dvě hodiny   
3. 11. 2004 USA: První volební informace   
3. 11. 2004 Volby v USA: Nikdo zatím nevede   
3. 11. 2004 Volby v USA: Bush získal Floridu, Kerry New Hampshire   
3. 11. 2004 Bush směřuje k vítězství, čeká se na rozhodující Ohio   
3. 11. 2004 Britové pohlížejí na výsledky amerických voleb se znepokojením Jan  Čulík
3. 11. 2004 John Kerry přiznal porážku   
3. 11. 2004 John Kerry: "Amerika potřebuje smíření"   
3. 11. 2004 "Blairovi přinese Bushovo vítězství problémy"   
3. 11. 2004 George Bush: "Naše armáda přinesla Americe čest"   
2. 11. 2004 Co budou znamenat přicházející volební výsledky   
2. 11. 2004 Volby v USA: Voliči v Ohiu čekají až šest hodin